Škola je zapojena do projektu
Zavedení interaktivních postupů
do vzdělávacího procesu

reg. číslo projektu
CZ.1.07/1.1.10/01.0055

OPVK_logolink_vert

Mateřská škola a Základní škola Tábor

Plavání

Plavecký výcvik

Umět plavat jako Michael Phelps sice ještě neumíme, ale ledacos už dokážeme. Vylovit ze dna předměty, potopit se, kousek plavat pod vodou i nad vodou, sklouznout se na klouzačce. Co je ale nejdůležitější? Naše láska a nadšení k vodě.

fotogalerie:

 

Vaření s Michalem

Protože je vaření naším koníčkem, zkusili jsme oslovit pana kuchaře Michala, který vlastní Michelinskou hvězdičku, jestli by nám nepředal pár zkušeností.  A představte si, pan kuchař Michal pozvání přijal. Provedl nás teorii od mytí rukou, kontroly potravin, zacházení s nožem, ale i ošetření řezné rány. Nezůstali jsme jen u teorie. Každý z nás si zkusil pod jeho vedením upéct muffin. Byl tak dobrý, že jsme ho ani nestačili zdokumentovat. Pár fotek jsme ale přeci jen udělali.

fotogalerie:

   

Bubnování

Bubnování 16. 6. 2023

Dvě hlavičky bez úst spolu hovoří,na kůži když se oboří. Co je to?

Správná odpověď: Buben  

Tak ten jsme mohli na vlastní oči vidět. A nejenom jeden, ale hned několik a dokonce jsme mohli i celou hodinu bubnovat. Jak nám to šlo a jak nás to bavilo se můžete podívat.

fotogalerie:

   

Ozdravný a rehabilitační pobyt v Chlumu u Třeboně

 

Ozdravný a rehabilitační pobyt v Chlumu u Třeboně 5. - 8. 6. 2023
I v letošním školním roce jsme mohli zavítat do Chlumu u Třeboně. Někdo jel s maminkou, někdo zvládl pobyt sám. Počasí si s námi pohrávalo, ale vždycky nám přálo, a tak jsme nepřišli ani o jeden zážitek. A jaké zážitky to byly? Pojďte se podívat.
 

 

   

,,Malované písničky "

,,Malované písničky " 1. 6. 2023
Ke Dni dětí patří vždy radost. O tu letošní se postaralo Divadlo Zvoneček s představením ,,Malované písničky". Jak už název napovídá, přenesli jsme se do světa hudby, lépe řečeno zpěvu. Nejen že jsme si zazpívali, ale dozvěděli jsme se něco i z hudební teorie. Hezčí dárek už jsme dostat nemohli. 

   

Strana 43 z 48