Mateřská škola a Základní škola Tábor

Ahoj, vítejte v naší škole.

Vzděláváme a vychováváme děti a žáky se speciálními vzdělávacími potřebami.

Profil zadavatele MŠ a ZŠ Tábor naleznete zde

jihocesky kraj-barevne

Zápis do mateřské školy 14. 05. 2024

Zápis do MŠ

14.5.2024 od 14:00 do 16:00

Bližší informace v MŠ popř. dle osobní či telefonické dohody.

číst více:

Ředitelské volno 29.04. - 30. 04. 2024

Oznámení o udělení ředitelského volna:

ředitelka MŠ a ZŠ Tábor vyhlašuje podle §24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb.  ředitelské volno

na    pondělí 29. 4. 2024 a úterý 30. 4. 2024

pro děti a žáky školy  MŠ a ZŠ Tábor, tř. ČSA 925 – pracoviště ČSA 925 a pracoviště ČSA 2211

Zdůvodnění: hygienické důvody – doporučení OHES Tábor.

Pro bližší informace se obracejte na vedení školy.

Zápis do Základní Školy

Vážení rodiče a budoucí žáci,

S radostí Vás zveme na zápis do naší základní školy, který se bude konat dne 25. dubna 2024 od 14:00 do 16:00 hodin.

Během tohoto dne budete mít možnost se seznámit s naším vzdělávacím programem, prohlédnout si naše školní prostory a setkat se s našimi učiteli a personálem. Budeme k dispozici, abychom zodpověděli veškeré vaše otázky a pomohli vám s celým procesem zápisu.

Těšíme se na setkání s vámi a vašimi dětmi a věříme, že naše škola bude pro vás příjemným a inspirativním místem pro vzdělávání a rozvoj.

Prosíme, nezapomeňte s sebou vzít veškeré potřebné dokumenty pro zápis.

dokumenty ke stažení:

Velikonoční dílna 27.03.2024

Naše škola se během dopoledne proměnila v centrum veselí a tvůrčího dění. Děti se s nadšením pustily do různých aktivit spojených s Velikonocemi a vytvořily nádherné výrobky plné barev a radosti.

Malovalo se, lepilo, peklo, pletlo a tvořilo se ze všech možných materiálů! Od tradičního zdobení vajíček až po výrobu velikonočních dekorací z přírodních materiálů, naše dílny byly plné inspirace a tvořivosti.

Velké díky patří našim učitelům, kteří se postarali o hladký průběh akce a pomohli dětem s jejich tvůrčími projekty.

Velikonoce jsou časem radosti a sdílení, a my jsme rádi, že jsme mohli tuto atmosféru sdílet našimi žáky.

fotogalerie: