Škola je zapojena do projektu
Zavedení interaktivních postupů
do vzdělávacího procesu

reg. číslo projektu
CZ.1.07/1.1.10/01.0055

OPVK_logolink_vert

KARNEVAL

Karneval

Ve středu 19.2.2020 se v ZŠ praktické pořádal školní karneval, který se odpoledne přesunul do školní družiny a tam ve veselém duchu pokračoval.

Dopoledne se žáci 1.-6. třídy převlékli do svých moc pěkných kostýmů a prošli se v průvodu celou školou. Pak je čekal program v tělocvičně, který si pro ně připravili Roman a David ze 7. třídy. Děti viděly zajímavé kouzelnické představení, společně soutěžily a samozřejmě i tančily na karnevalové diskotéce. Romana i Davida moc chválíme a děkujeme:-)

Karneval pak pro děti, které chodí do školní družiny, pokračoval i odpoledne. Nechyběla židlovaná, zábavné soutěže a tanec.

karneval ZŠ 1 Karneval ZŠ 2 Karneval ZŠ 3 Karneval ZŠ 4