Škola je zapojena do projektu
Zavedení interaktivních postupů
do vzdělávacího procesu

reg. číslo projektu
CZ.1.07/1.1.10/01.0055

OPVK_logolink_vert

Multikulturní dny

Multikulturní  dny

multikult. 1 multikult. 2 multikult. 3
multikult. 4 multikult. 5 multikult. 6

v pondelí jsme navštivili Nemecko v nemecku sme ochutnali  chleb a zeli  a klobasy  dozvedeli   sme se čím se platí.eurem.v ndemecku ze mi moc nelibilo

V utery jsme  navštivili    slovencko na slovencku sme mohli ochutnat  halušky ze sirem a s brindzou navštivil nas juraj janošik a rek nam všechno o slovencku a o visokich tatrach  na slovencku se mi libilo   mne ti hezke hlavni město slovencka je bratislava

Ve středu sme se jeli podívat do rakouska v rakousku sme mohli ochutnat bramborovi salat a štrudl dozvedeli sme se ze v Rakousku se mluví nemecky a plati se tam evrem  v Rakousku ze mi trosku libilo.

V  patek sme pro ostatní připravovali zažitky v Polsky hlavni město polska je Varšava  v polsku se mluvi polsky mlatí se tam polskym zlotim uvarili sme pirohy připravili sme si pronich zajimavosti  polsko je hlavni virobce karamelovich bombonu v polsku se jim krofky ostatní se dozvedeli zajimavosti o polsku. 

hodnocení Martin:

hodnocení akce:

multikulturní dny:

práce dětí: