Škola je zapojena do projektu
Zavedení interaktivních postupů
do vzdělávacího procesu

reg. číslo projektu
CZ.1.07/1.1.10/01.0055

OPVK_logolink_vert

Týden knihoven 2. - 8. října 2017

V tomto týdnu se pro žáky otevřela naše knihovna doplněná o další knihy pro malé i velké čtenáře.

Otevírací doba je každou středu: 7. 40- 8. 00 hod. V tento den tak bylo pro děti připraveno čtení pohádek.

Zároveň se naše škola znovu zúčastnila česko- slovenského projektu ZÁLOŽKA DO KNIH SPOJUJE ŠKOLY. Již 8. ročník měl podtitul „Tajuplný svět knižních příběhů“. Naší partnerskou školou byla opět Špeciálna základná škola Spišská Belá.

https://szsspbela.edupage.org/

V průběhu měsíce října jsme vyráběli záložky s motivem pohádek a příběhů pro své slovenské kamarády. Spolu s dopisy jsme naše výrobky poslali na Slovensko. Na konci října nás pak čekal balíček se slovenskými záložkami a dokonce malý dáreček i dopis. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

DSC 0049 result DSC 0052 result DSC 0057 result
DSC 0071 result DSC 0072 result DSC 0073 result