Vánoční sportování 2016

Tak jako každý rok jsme i letos připravili pro naše žáky „vánoční sportování“. Nejprve do velké haly v Kvapilově ulici přišly děti z prvního stupně. Po rozehřátí a rozcvičení bojovali s časem a jednotlivými částmi překážkové dráhy. Z vítězství se radoval Jára Červeňák ze třetí třídy :-), ale pochvalu si zaslouží všichni, kteří se zúčastnili. Následovalo rozdělení do družstev, ve kterých si na jednotlivých stanovištích žáci vyzkoušeli různé míčové sporty- florbal, košíkovou, fotbal, házenou. Sportování se našim malým dětem moc líbilo a za své výkony se rozhodně nemusely stydět.

Pak už došlo ke střídání sportovců, protože do haly přišly děti z druhého stupně. Ti se rozběhali při závodech družstev. Po protažení se sportovci taktéž museli poprat s nástrahami překážkové dráhy. Vítězem v kategorii chlapců se stal Tomáš Miko, v kategorii dívek zvítězila Sára Nováková.

A pak už začal florbalový zápas, na který se především kluci moc těšili. Přidaly se i některé dívky a paní učitelka Papežová :-). Děvčata, která hrát nechtěla, pilně posilovala všechny možné svalové skupiny  jednotlivých částí těla :-).

Čas v tělocvičně nám utekl jako voda a my  jsme vraceli do školy  všichni moc spokojení. Zúčastnění si zaslouží velkou pochvalu. Doufám, že se podobná akce bude zase opakovat.

P1110547 result P1110549 result P1110569 result P1110574 result
P1110577 result P1110579 result P1110585 result P1110591 result