Prezentace herpetologického kroužku 2013/2014

Dne 24 .10. 2013 jsme měli možnost přivítat velmi příjemnou návštěvu. Studenti ze střední odborné školy ekologické a potravinářské z Veselí nad Lužnicí v doprovodu pana Dalibora Večeři, přivezli do mateřské školy nejen velice příjemnou a vřelou atmosféru, ale hlavně některé zástupce plazů a jestěrů. Prezentaci herpetologického kroužku se nám podařilo zajistit, díky snaze paní vychovatelky Denisy Šafářové a paní učitelky Pavly Jelínkové. Děti z MŠ a vybraní žáci našich škol se vždy dozvěděly několik zajímavostí k jednotlivým zástupcům plazů či ještěrů, ale hlavně měly možnost všech zvířat se dotknout, setkat se s nimi opravdu zblízka a pozorovat jejich chování. Takového chameleona nebo například agamu děti mohou vidět běžně pouze v teráriu. Málo koho z nás by napadlo, jak jsou taková zvířata milá, přítulná a příjemná na dotek. Za velmi pěkný zážitek děkujeme panu řediteli Ing. Ladislavu Honsovi, který tuto návštěvu umožnil. Vyzdvihnout musíme pěkné chování našich dětí, ale především velice hezký a trpělivý přístup studentů, kteří jsou členy herpetologického kroužku. Panu Daliboru Večeřovi děkujeme za jeho ochotu a vstřícnost.

herpet 1  herpet 2  herpet 3  herpet 4  herpet 5 herpet 6
herpet 7  herpet 8  herpet 9  herpet 10  herpet 11 herpet 12