Škola je zapojena do projektu
Zavedení interaktivních postupů
do vzdělávacího procesu

reg. číslo projektu
CZ.1.07/1.1.10/01.0055

OPVK_logolink_vert

Talent roku 2012

ZA NAŠI ŠKOLU JSME LETOS NAVRHLY TEREZU SVATKOVOU.

A tady je zdůvodnění:

Tereza patří k nejlepším žákům ve třídě a řadí se mezi výborné sportovní talenty naší školy. Pravidelně se zapojuje do všech aktivit – hraje za školu přehazovanou, stolní tenis, reprezentuje i v plavání, přespolním běhu a v atletice. V loňském školním roce se stala okresní přebornicí v atletickém čtyřboji žáků ZŠ praktických a postoupila do krajského kola, kde v silné konkurenci obsadila krásné 4. místo. Stejně úspěšná byla i ve stolním tenisu, když po vítězství v krajském kole postoupila na mistrovství republiky konaném tradičně v Hradci Králové.


talent_tereza_2012  talent_tereza_2012_2