Škola je zapojena do projektu
Zavedení interaktivních postupů
do vzdělávacího procesu

reg. číslo projektu
CZ.1.07/1.1.10/01.0055

OPVK_logolink_vert

Turnaj v malé kopané 2010

 Dne 8. 4. 2010 jsme se zúčastnili krajského kola v malé kopané, které se konalo v Českých Budějovicích. Turnaje se účastnily čtyři družstva – domácí České Budějovice, Český Krumlov, Trhové Sviny a Tábor. Vítěz z tohoto turnaje postupoval na mistrovství republiky do Hradce Králové.

Turnaj se hrál systémem každý s každým a všechny družstva tak měli možnost poměřit se s každým ze soupeřů.

Každý tým hrál se čtyřmi hráči v poli + brankářem. Hrálo se na dva poločasy o patnácti minutách.

Naše družstvo bohužel tento rok nepředvedlo vůbec pěknou hru a každý zápas jsme prohráli. Družstvo nebylo sehrané a spíž než týmová hra kterou fotbal bezesporu je to vypadalo jako přehlídka sólistů. Sice jsme se postupem času lepšili, ale bylo to pozdě. Budiž pro nás toto poučením pro příště, kdy musíme věnovat mnohem více času tréninku a týmové spolupráci.

Na republikový turnaj nakonec po velmi těsném výsledku postoupili hráči Českého Krumlova.

Turnaje se zúčastnili tito hráči: Jára Laci, Marek Drzurko, Vojta Gregor, Rosťa Walla, David Kováč, Filip Sedloň a Jan Koblic.

 

IMG_7733

IMG_7726