Škola je zapojena do projektu
Zavedení interaktivních postupů
do vzdělávacího procesu

reg. číslo projektu
CZ.1.07/1.1.10/01.0055

OPVK_logolink_vert

Výlet za velbloudy

Ve čtvrtek 24. 5. 2012 se kluci a holky z 1. - 4. třídy vypravili společně s paní učitelkami na výlet na velbloudí farmu do Záhostic u Chýnova. Cestu vlakem i pěšky jsme zvládli díky vydatnému posilnění svačinami. Bylo krásné počasí, velbloudi se pásli na louce a my se s naší průvodkyní vydali za nimi. Dozvěděli jsme se nejen o tom, kde žijí, co jí a proč nemají v hrbech vodu, ale mohli jsme si je pohladit a hlavně jsme se na nich mohli svézt. Velkého zvířete se nikdo nebál a tak z nás všech byli stateční jezdci a velbloud Mohamed měl s námi trpělivost. Po jízdě jsme si prohlédli jurtu a také ostatní zvířata na farmě- kozy, lamy, krávy, koně a prasátka. Ta jsme mohli i nakrmit. Dobu čekání na autobus jsme vyplnili hrami a soutěžemi a pak už jsme se vraceli domů. Byl to hezký den s bohatými zážitky.

  P1080957    P1080959    P1080968    P1080977