Škola je zapojena do projektu
Zavedení interaktivních postupů
do vzdělávacího procesu

reg. číslo projektu
CZ.1.07/1.1.10/01.0055

OPVK_logolink_vert

Pěvecká soutěž "Konvalinka" 2010

        

Dne 28.4.2010 reprezentovali čtyři žáci naši školu na devátém ročníku pěvecké soutěže základních škol se speciálními vzdělávacími potřebami "Konvalinka". Soutěž se konala v Českých Budějovicích v budově MŠ, ZŠ a PrŠ Štítného 3, kam se sjeli zástupci z několika jihočeských škol. Celkem bylo 46 soutěžících. Zastoupení jsme měli ve dvou ze tří vyhlášených kategorií a v příjemné atmosféře soutěže se postupně na každého dostala řada. Posledním účastníkem a zároveň zlatým hřebem soutěže byl David Kopáček se svým vystoupením doprovázeným na tahací a foukací harmoniku. Završil tak krásné výkony všech ostatních účastníků. Domů nikdo neodjel s prázdnou, všichni si odvezli diplomy a pěkné ceny a snad i hezké zážitky.

 

Jmenovitě dosáhli: Veronika Vondráčková na stříbrné pásmo (písně: Měsíce, Černé oči), Monika Masojídková – bronzové pásmo (Černé oči, Skála), David Kopáček – zlaté pásmo (Kde je sládek, My pluli) a za ZŠ speciální – Lukáš Masojídek – stříbrné pásmo (Citronky, Já Ti prstýnek dám).

DSC_0108