Škola je zapojena do projektu
Zavedení interaktivních postupů
do vzdělávacího procesu

reg. číslo projektu
CZ.1.07/1.1.10/01.0055

OPVK_logolink_vert

Papoušci ze Zooparku Dvorec

Dne 11. 11. 2011 naší školu opět navštívili zvířecí kamarádi se svými pečovateli ze Zooparku Dvorec. Návštěva zvířátek v naší škole se ustálila téměř jako tradice. Dětem se tyto návštěvy velice líbí a jsou pro ně velkým potěšením i přínosem. Pokaždé k nám přijedou jiná zvířátka a tentokrát to byli papoušci. Papouščí miminko Ara Ararauna, o něco starší Ara zelenokřídlý a Kakadu alba. Děti se mohly na vlastní uši přesvědčit, že papoušek umí mluvit, jelikož Ara zelenokřídlý nás pozdravil „AHOJ ARNOŠT“. K třešince na dortu pak patřilo, když se Arnošt rozletěl po tělocvičně a rozhodl se usadit na naší žákyni Ivetce Hladíkové. Ta situaci výborně zvládla a my jsme nemuseli mít žádný strach, protože papoušci jsou velmi přátelští a nikomu neublíží.

 

Snmek_002   Snmek_018   
Snmek_022  Snmek_006