19. 3. 2020 - "Úkoly" nejen pro předškoláky

Vážení rodiče,

sledujte prosím webové stránky naší školy. Budou se zde objevovat materiály ke stažení pro vaše děti, abyste meli možnost především s předškolaky doma pracovat.

Materiály mohou využít všechny děti, určeny jsou však především pro předškoláky. Rodiče, prosíme Vás, nezapomínejte ve dnech, kdy jsou děti doma v tomto nezvyklém režimu na každodenní pohybové chvilky, procvičování básniček a písniček a na výtvarné a pracovní činnosti. Sledujte s dětmi změny v počasí a ukazujte, rozeznávejte a pojmenovávejte jarní květiny. U předškoláků neopomíjejte opakování dovedností potřebných k zápisu s přihlednutím k individualitě vašeho dítěte viz. přiložený materiál a např. na zavazování tkaničky.

Rodiče, pokud byste potřebovali naší pomoc, obracejte se na telefonní číslo našeho sekretariátu 381 232 910 a zanechte nám vzkaz. Radi se s Vámi spojíme a potřebné vyřešíme.

SLUNCE VOLÁ NA SNĚŽENKU

Slunce volá na sněženku,
podívej se, jak je venku!
Slunce volá do oken,
děti, haló, pojďte ven!

BŘEZEN

Březen je kus neposedy,