Talent roku 2017

Již tradičně proběhlo ve středu 26.9.2018 předávání ocenění Talent pro nejlepší žáky v okrese Tábor.

Slavnostní předávání, kterého se zúčastnil pan starosta Fišer, paní místostarostka Petrová a starostové a zástupci dalších měst v okrese Tábor, proběhlo v krásném malém sále Divadla Tábor.

Za naši školu byli nominováni Nikola Augsbergerová a Roman Bilai. Nikola Augsbergerová byla nominována za opakované sportovní úspěchy a osobní nasazení při sportování a závodech. Roman Bilai pak za úspěchy v pěveckých a recitačních soutěžích, moderování několika školních akcí i pořádání programů pro děti  z naší MŠ a ZŠ speciální z vlastní iniciativy.

Na prvním místě se umístila Nikola Augsbergerová, na 2. místě pak Roman Bilai. Odnesli si finanční odměnu a drobné dárky. Oběma nominovaným to na pódiu velmi slušelo a výborně reprezentovali naši školu.

Ocenění úspěchů obou žáků patří nejenom jim, ale také jejich rodičům a učitelům, kteří je v jejich zájmech a dovednostech podporují.

Blahopřejeme Nikole i Romanovi a přejeme jim mnoho úspěchů a radosti z jejich práce.

P9263444 result P9263446 result P9263448 result