Škola je zapojena do projektu
Zavedení interaktivních postupů
do vzdělávacího procesu

reg. číslo projektu
CZ.1.07/1.1.10/01.0055

OPVK_logolink_vert

Návštěva nejen na školní zahradě

Ve čtvrtek 2. 6. 2016 navštívily naší školu dvě třídy ZŠ praktické  Rolničky s paní učitelkou Drábkovou. Nejvíce se návštěva zajímala o naši školní zahradu, pěstování bylinek a také pocitový chodníček. Ve škole pak žáci společně se svými učitelkami navštívili výstavu z prací našich žáků na téma Karel IV. a také výtvarně zpracovanou časovou osu. Jednoduchou pomazánku z bylinek nasbíraných na školní zahradě si pak udělali dobrou a zdravou pomazánku. Po celou dobu je provázely tři šikovné průvodkyně z 8. třídy - Petra Hnízdilová, Natálie Sudová a Jindřiška Choceňská.

Celá návštěva proběhla v pohodové atmosféře a tak se budeme těšit na další společné setkání. 

IMG 5154 result IMG 5186 result IMG 5209 result
IMG 5215 result IMG 5221 result IMG 5248 result