Škola je zapojena do projektu
Zavedení interaktivních postupů
do vzdělávacího procesu

reg. číslo projektu
CZ.1.07/1.1.10/01.0055

OPVK_logolink_vert

MČR v plavání Liberec 2016

 

V pátek ráno 22. 4. 2016 vyrazila výprava našich žáků na již 27. ročník MČR v plavání. Soutěž pořádá každoročně ČSMPS v Liberci, kam jsme dorazili kolem jedenácté hodiny a po ubytování a dobrém obědě jsme se odebrali do plaveckého bazénu.

Do odpoledních bojů o medaile se zapojili všichni účastníci výpravy. Nejprve proběhl závod na 50m volný způsob. Nejlépe si vedla Sára Nováková, která plavala výborně a obsadila 1. místo. Ostatní závodníci se sice snažili, ale na zkušenější borce z celé republiky nestačili.

Následoval závod na 50m znak. I tady bojovali všichni naši sportovci   a opět si nejlépe vedla Sára Nováková, která tentokrát obsadila velmi těsně 2. místo. Musíme pochválit i Petru Hnízdilovou, která si doplavala pro 4. místo!

Druhý den jsme se již do závodů nezapojili, protože štafety 4x50m VZ se plavaly až pozdě dopoledne a to už jsme museli na autobus a čekala nás dlouhá cesta domů.

Pochvalu za snahu a nasazení při závodech si zaslouží všichni naši závodníci a nezbývá nám, než pilně trénovat, abychom příští rok byli ještě lepší!

L. Jakubcová

    P1090233 result
P1090235 result P1090240 result P1090245 result