Škola je zapojena do projektu
Zavedení interaktivních postupů
do vzdělávacího procesu

reg. číslo projektu
CZ.1.07/1.1.10/01.0055

OPVK_logolink_vert

Mikuláš v Domě Armády

5.prosince pořádala Společnost pro pomoc mentálně postiženým Mikulášskou besídku v Domě armády. Na programu se podílely samy děti. Žáci Základní školy praktické nacvičili pod vedením paní učitelky Čekalové hudebně recitační pásmo,bývalý žák školy David Kopáček všem zahrál vánoční koledy na akordeon.Táňa a Bertička ze speciální třídy zatancovaly jako čertice.Klientky Klíčku se

zavlnily coby břišní tanečnice. Chlapci ze Základní umělecké školy se předvedli jako talentovaní hudebníci a paní profesorka Helena Boučková je na ně právem pyšná.

Všichni si společně zatancovali přímo na podiu v doprovodu skupiny Flying Parties, která navodila uvolněnou atmosféru. Mikuláš štědře naděloval a čerti se zlobili jen naoko. Závěr patřil diskžokejovi Kamilu Sixtovi a taneční parket všem dětem i rodičům.

DSC 0043 result DSC 0044 result DSC 0048 result
DSC 0051 result DSC 0054 result