Škola je zapojena do projektu
Zavedení interaktivních postupů
do vzdělávacího procesu

reg. číslo projektu
CZ.1.07/1.1.10/01.0055

OPVK_logolink_vert

Krajské kolo atletického čtyřboje v Jindřichově Hradci

 

Dne 20. 5. se sjeli do Jindřichova Hradce vítězové okresních kol atletických přeborů a ani letos mezi nimi nechyběli závodníci naší školy. V postupujících kategoriích starších žákyň a žáků se tentokrát za Tábor kvalifikovali: Natálie Sudová, Jindřiška Chocenská, Patrik Hurda a Tomáš Miko.

Brzy ráno jsme tedy vyrazili vlakem a i přes výluky na trati se nakonec včas a v pořádku dostavili na místo určení. Bohužel nám tento rok absolutně nepřálo počasí. Po celou dobu závodu pršelo. Jednotlivé disciplíny tak probíhaly v rychlejším tempu, protože nikdo nechtěl zbytečně moknout.

Ačkoliv naši borci nedosáhli na stupně vítězů, zaslouží si velkou pochvalu za to, že bojovali s maximálním nasazením.

 20150520 093050  20150520 111503