Vítězka Talentu 2014

Nejen touto cestou gratulujeme naší žákyni Veronice Vondráčkové z osmého ročníku k získání titulu TALENT 2014! Ocenění bylo uděleno ve speciální kategorii dne 30. 9. 2014 v prostorách Divadla Ivana Olbrachta. Naše žákyně získala první místo nejen mnohými úspěchy v reprezentaci školy, ale také svými výbornými studijními výsledky. Talent prokázala ve sportu - úspěšně reprezentovala naši školu v plavání, ve stolním tenisu postoupila dokonce až na mistrovství republiky, kde v silné konkurenci obsadila 7. místo. Zvítězila v krajské pěvecké soutěži Konvalinka, a také na Abilympiádě v Českých Budějovicích získala 1. místo za svůj háčkovaný výrobek. Hrdá může být na svou práci ve školním Ekotýmu, kterému se podařilo obhájit titul EKOŠKOLA.

Nejen Verču, ale také ostatní žáky naší školy budeme nadále velmi rádi podporovat v jejich zájmech a v rozvíjení jejich talentu.