Škola je zapojena do projektu
Zavedení interaktivních postupů
do vzdělávacího procesu

reg. číslo projektu
CZ.1.07/1.1.10/01.0055

OPVK_logolink_vert

Jsme i nadále Ekoškola!

 

Díky společné práci nás všech jsme splnili vše potřebné a na další 2 roky jsme Ekoškola! Ještě jednou díky všem!!

Ve čtvrtek 19.6.2014 proto vyrazili 4 zástupci našeho ekotýmu – Maruška, Markétka, Radim a paní učitelka Knotková, do Prahy na slavnostní předávání titulu Ekoškola.Předávání proběhlo v krásném prostředí Valdštejnské zahrady a paláce, kde sídlí Senát České republiky.

Před předáváním jsme se stihli projít krásnou Valdštejnskou zahradou s velkou umělou jeskyní a pávy. Pak již následovalo slavnostní předávání titulu, při kterém bylo oceněno 50 škol z celé České republiky. V současné době je u nás asi 130 ekoškol. Společně s certifikátem jsme také získali další vlajku Ekoškoly, tašky na tříděný odpad, časopisy, slovník, žárovku apod. a také hezkou smaltovanou ceduli Ekoškoly, kterou již pan školník připevnil ke vstupním dveřím školy.

Po předávání jsme si prohlédli Valdštejnský palác a byli tak přítomni i jednání senátorů. Po svačince jsme ještě stihli krátkou procházku po Václavském náměstí a našli tak památné místo upálení Jana Palacha před Národním muzeem.

P1160349 P1160351 P1160352
 P1160343  P1160367