Taneční soutěž 2010

Protože mráz už si na nás cení zuby a sluníčko se usmívá o něco méně, musíme se zahřát jinak.  Nejen proto se tedy dne 30. 11. 2010 zúčastnili žáci naší školy krásné taneční soutěže v Praze. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, kdy v každé z nich měla naše škola nadšené zastoupení.

kategorie A – žáci a absolventi základních škol praktických

kategorie B – žáci a absolventi základních škol speciálních

V kategorii A vystupovalo 7 tanečních skupin a se skladbou „Mořský svět“ zcela zaslouženě zvítězily děti z Prahy.  Za naši skladbu „Texas star“ jsme získali pěkné 4. místo.

V kategorii B vystupovalo 5 tanečních skupin a se skladbou „Hra barev“ zvítězily děti ze stacionáře Klíček. Děti z naší školy speciální se skladbou „Lentilky“ obsadily taktéž 4. místo.

Když budeme pilně trénovat, třeba se příští rok postavíme také na stupně vítězů. Největší motivací pro nás však i nadále zůstává radost z tance a pěkné hudby.

Tanen_sout_Praha_025

Tanen_sout_Praha_035