Škola je zapojena do projektu
Zavedení interaktivních postupů
do vzdělávacího procesu

reg. číslo projektu
CZ.1.07/1.1.10/01.0055

OPVK_logolink_vert

DinoPark České Budějovice

7. 3. 2013

Obě naše školy, společně se školou mateřskou, podnikly výlet do Českých Budějovic. Sotva první sluníčko polechtalo, už nás to lákalo ven! Organizace se ujala paní učitelka Marcela Zemanová a jako cíl jsme si vybrali DinoPark. Neměli jsme to příliš daleko a těšili se všichni, od nejmenších, po ty největší. Odjezd byl v 7:40 hodin, plánovaný příjezd ve 13:00 hodin, přesto zásoby dětí v jejich batůžkách vypadaly tak, že svačinu mají i pro dinosaury. Výstava není nijak veliká, ale zaujme zcela jistě. Pohyblivé modely dinosaurů, kteří vrtí ocasem, či pohybují hlavami a žvýkají, doplněné zvuky, které pravděpodobně vydávali, zaujaly děti všech věkových kategorií. Krátký 3D film, který pravěké ještěry představil, se také líbil. Děti si nakoupily drobnosti v „dinosauřím obchodě“, a za jejich bezvadné chování, tak zaslouženě přidaly k pěknému zážitku, každý nějakou maličkost.

Dino_33  Dino_2   Dino_5  
Dino_14 Dino_15     Dino_25
Dino_27 Dino_28 Dino_6