Fontea 2010

Dne 9.6.2010 se konal v prostorách kulturního domu ve Veselí nad Lužnicí 4. ročník taneční soutěže Fontea Dance. V kategorii speciálních škol se utkali žáci z Klíčku, žáci z Tábora a žáci z Prahy, kteří nakonec vyhráli. Naši táborští zástupci (Tatiana Balážová, Nicole Hofmanová, Aneta Hojdová, Dominik Stráňka a David Šinkora) skončili na krásném druhém místě s vystoupením Lentilky (na motivy písně Dády Patrasové) pod vedením a choreografií Mgr. Daniely Krištofové. Třetí místo získal Klíček s vystoupením Pomáda. Neméně zajímavou kategorií byli žáci praktických škol, kteří předvedli kvalitní vystoupení, často fyzicky náročná, ale také velmi dobře zpracovaná. Nakonec vyhráli „domácí“. Naše děti si odnesly hezké ceny, získali stříbrné medaile a krásný pohár s diplomem. Zážitkem na rozloučenou byla čtyři představení tanečního studia Žába, která získala různá mezinárodní ocenění. Zároveň jsme měli možnost shlédnout výstavu výtvarných prací v kulturním domě zaslaných z různých jihočeských škol v rámci soutěže Fontea Art. Za naši školu přispěli svými díly žáci: David Šinkora, Tatiana Balážová a Lukáš Masojídek ze ZŠ speciální.

Nai_zstupci

RIMG1773