reg. číslo projektu
CZ.1.07/1.1.10/01.0055

OPVK_logolink_vert

Přespolní běh - České Budějovice 2012

Ve středu – 11. 4. 2012 se vybraní žáci a žákyně zúčastnili přespolního běhu „O pohár ředitelky“ školy v Českých Budějovicích. Naše výprava čítající 4 závodníky a 4 závodnice + dozor, se dopravila vlakem do Českých Budějovic, na nádraží přesedla na trolejbus a pokračovala na místo závodu – Borek. V letošním roce se kromě nás zúčastnili pouze domácí závodníci a závodnice, a tak byly šance na dobré umístění opravdu vysoké. Vzhledem k lesnickým pracím v místě závodu bylo nutno trať lehce pozměnit, ale pak už nic nebránilo v zahájení závodu. První byly na řadě dívky, které běžely jedno kolo. V tomto závodu naše sportovkyně zabojovaly a doběhly si pro první a druhé místo. Poté co poslední závodnice doběhla do cíle, seřadili se na start chlapci, kteří běželi kola dvě. Zde již byla konkurence větší, a také hrál roli starší věk domácích borců. Po náročných dvou kolech získal náš závodník velmi pěkné třetí místo. Tím byl přespolní běh ukončen, byly rozdány diplomy i poháry. Po kratší prohlídce města jsme se přesunuli na nádraží a jeli jsme domů.

před závodem                                                                                      nástup